Domov Organi občine Nadzorni odbor

Nadzorni odbor

Člani (mandat 2018 do 2022)
  • Predsednica Jožica ŠAUPERL FRIDAU, mag.
  • Član Borut DRETAR
  • Članica Sabina HUBER

Mandatno obdobje 2018 do 2022

03.06.2020 ob 15.00
22.11.2019 ob 15.00
25.09.2019 ob 15.00
11.09.2019 ob 15.00
30.08.2019
22.05.2019 ob 15.00
01.04.2019
30.01.2019 ob 15.30

Mandatno obdobje 2014 do 2018